Sycowskie Dni Trzeźwości 2017 r.

Tegoroczne Dni Trzeźwości  odbywały się pod hasłem „Stop  uzależnieniom”.  Zarówno dorośli, młodzież jak i dzieci z młodszych klas szkolnych w dniach 19-20 października brali udział w różnego rodzaju wydarzeniach organizowanych na terenie naszego miasta.                        Dla młodszych dzieci  zorganizowano konkurs plastyczny, w którym  Antonina Koprowska z klasy IV b została laureatką, natomiast Natalia Sztukowska zdobyła wyróżnienie. Dla starszych uczniów zorganizowaliśmy po raz kolejny rozgrywki matematyczno – logiczne Rummikub. W tym roku I miejsce zdobyła Patrycja Wieczorek z klasy VI a z klasy VI a.

Uczniowie klasy VII b pod opieką pedagoga szkolnego uczestniczyli w przemarszu ulicami miasta z udziałem  przedstawicieli różnych instytucji oraz dzieci i młodzieży szkolnej. W czwartek odbyło się  również przedstawienie profilaktyczne „Pomyśl, zanim się uzależnisz” dla uczniów klas IV – VII wystawiane przez uczniów Szkoły Podstawowej w Drołtowicach.

Jesteś tutaj: Home Sycowskie Dni Trzeźwości 2017 r.