Motylki w naszej szkole

26 października 2017 r dzieci z grupy Motylków, z Publicznego Przedszkola  nr 3  po raz kolejny odwiedziły Szkołę Podstawową nr 1 w Sycowie. Tym razem celem spotkania były zajęcia wychowania fizycznego z kolegami z klasy I. Gospodarzem zabaw ruchowych był tym razem pan Jarosław Jagieniak - nauczyciel wf - u. Podczas lekcji wszystkie dzieci zostały podzielone na zespoły i pod kierunkiem starszych koleżanek z klas starszych: Majki Bugały, Gabrysi Szury, Hani Kuźmicz i Hani Hoja, które  wzięły udział w rozgrzewce. Kolejnym etapem były zabawy integracyjne: Berek, Samoloty, Pająk i Muchy czy Powódź, które wymagały od małych sportowców nie tylko koordynacji całego ciała i wytrzymałości ale przede wszystkim zręczności. i umiejętności współdziałania. Dzięki wspaniałej atmosferze i gościnności "gospodarzy" uśmiech z buziaków przedszkolaków długo jeszcze nie znikał z twarzy, a zmęczenie szybko minęło.

Jesteś tutaj: Home Motylki w naszej szkole