Mikołajkowe życzenia dla chorych dzieci

Dnia 7 grudnia 2017 r. w naszej szkole odbyła się charytatywna akcja pisania listów do chorych dzieci. Inicjatorem tego przedsięwzięcia było Koło Teatralne pod opieką pani Agnieszki Maj. Uczniowie wcześniej przygotowali plakaty informujące          o dacie spotkania i zapraszające wszystkich chętnych do wspólnego napisania listów . W związku z mikołajkami i zbliżającymi się Świętami Bożego Narodzenia tematem korespondencji były wspólne zainteresowania oraz życzenia świąteczne.

Wszyscy piszący pięknie dekorowali koperty i kartki, aby również przez ich wygląd nieść radość swoim ciepiącym rówieśnikom, których profile znaleźli na stronie Marzycielskiej Poczty. Zachęcamy wszystkich do wysłania kartki lub listu choremu dziecku. Bo jak głosiło hasło na jednym z plakatów wiszących w szkole: „JEDEN LIST, A ZNACZY TAK WIELE”.

Jesteś tutaj: Home Mikołajkowe życzenia dla chorych dzieci