Konkurs zimowy

19 grudnia odbył się w naszej szkole konkurs zimowy z języka angielskiego i niemieckiego. Przygotowali go nauczyciele języków obcych: K. Dybul, K. Otwinowska, B. Suchecka, M. Ostrowska,          E. Piwowarska oraz J. Zawada. 22 grudnia wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy, a osoby, które zajęły miejsca na podium otrzymały również drobne upominki. W konkursie udział wzięli następujący uczniowie: Alan Baraniecki, Jakub Miller, Aleksandra Małolepsza, Oliwier Chruściel, Lena Kluska, Wiktoria Pawlak, Gabrysia Szura, Hanna Hoja, Dawid Dybul, Tymoteusz Durzyński, Hanna Janiszyn, Alan Gajos, Lena Ciemna, Jan Gadomski, Zofia Peter, Hanna Ciemny, Michał Hoffman, Małgorzata Byrka oraz Weronika Wolak.

Jesteś tutaj: Home Konkurs zimowy