TEATR RODZICE DZIECIOM - "ROBAKI"

10 lutego w Centrum Kultury został wystawiony spektakl na podstawie scenariusza Grzegorza Śmiałka pt.: „Robaki”   w reżyserii Joanny Kułak przez Teatr – RODZICE DZIECIOM, działający w Szkole Podstawowej nr 1 w Sycowie.      W rolę ROBAKÓW wcielili się: RODZICE: Grzegorz Tajak, Dagmara Kowalska, Piotr Prędki, Sylwia Stolecka, Aleksandra Rubik, Anna i Przemysław Woźniak, Agnieszka Gadomska, Arkadiusz Koćwin, Katarzyna Moczulski, Justyna Kurzyńska, Anna Kozan, Dorota Balcer, Izabela Noczyńska – Drozd, Karolina Karbowska, Barbara Sowa oraz DZIECI: Anna Koćwin, Mateusz Kozan, Jacek Gadomski, Marta Cieplik, Natasza Kokocińska,  Alicja Rubik, Hanna Balcer, Malwina i Jagoda Woźniak, Oliwia Stolecka, Danuta Karbowska, Suzanne Moczulski, Urszula Tajak, Natalia Zając. Zaangażowanie rodziców i dzieci można było podziwiać     w grze aktorskiej, strojach oraz w dialogach. Tajemniczy, zabawny, a czasem mroczny klimat, był wzbogacony efektami specjalnymi przy współpracy z Jewgienijem Andruszczakiem. Szczególne podziękowania dla Pana Piotra Krzywińskiego i firmy DROPAK z Marcinek / Kobyla Góra za przekazanie kartonów użytych jako dekoracji.

DZIĘKUJEMY RODZICOM i DZIECIOM  ZA WSPANIAŁY WYSTĘP

Link: http://olesnica24.com/Galeria,index,2384,Ciezko-byc-robalem

Jesteś tutaj: Home TEATR RODZICE DZIECIOM - "ROBAKI"