NA RATUNEK

Koniec roku szkolnego to również czas na podsumowanie zaangażowania naszej społeczności uczniowskiej w akcję fundacji „NA RATUNEK DZIECIOM Z CHOROBĄ NOWOTWOROWĄ”. Rozpoczęliśmy ją już we wrześniu od udziału w paradzie „Korowód Nadziei”, aby w ten sposób zwrócić uwagę na dzieci walczące z rakiem.  Przez cały rok szkolny organizowaliśmy w ostatni piątek miesiąca sprzedaż muffinek. W ten sposób zebraliśmy 4214,50 zł, które pomogły naszym chorym rówieśnikom. Rozpropagowaliśmy informację o możliwości przekazania Fundacji 1% podatku. Aktywnie uczestniczyliśmy w zbiórce nakrętek. Przed nami możliwość udziału w ostatniej akcji w tym roku szkolnym. Otóż 22 czerwca nasi szkolni wolontariusze poproszą Was Drodzy Rodzice i Was Drodzy Uczniowie o zamianę kwiatka dla nauczycieli na wsparcie finansowe tych, którym przyszło walczyć z chorobą. Zapraszamy do wrzucania „grosików” do puszek wolontariuszy.

Za okazane wsparcie przez cały rok szkolny serdecznie dziękujemy

Dyrekcja Szkoły ,Grono Pedagogiczne, Społeczność Uczniowska i Podopieczni Fundacji

Jesteś tutaj: Home NA RATUNEK