„WSZYSTKIE KOLORY ŚWIATA”

W ramach akcji „Wszystkie kolory świata” uczniowie przygotowywali charytatywne, szmaciane laleczki UNICEF. Laleczki te są niezwykłe, ponieważ symbolizują pomoc uczniów dla najbardziej potrzebujących dzieci na świecie. Każda z nich ma swoją tożsamość. Dzieci same wybrały kraj pochodzenia dla wykonanej przez siebie laleczki, określiły ich kolor skóry, strój, a także imię i wiek, które umieszczone są w „akcie urodzenia”. Każdy z Państwa może zaopiekować się wybraną laleczką w zamian za przekazanie darowizny w wysokości 30 zł na rzecz ratowania życia dzieci w Angoli Okazuje się, że można robić wielkie rzeczy w bardzo prosty  i radosny sposób. Zachęcamy wszystkich do zaopiekowania się wybraną laleczką.                                                                        Sprzedaż laleczek rozpocznie się od 21.01.2019r.

Dziękujemy Rodzicom oraz Uczniom za zaangażowanie, poświęcony czas oraz chęć wsparcia tego szczytnego celu.

Jesteś tutaj: Home „WSZYSTKIE KOLORY ŚWIATA”