UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO

Kolejny rok szkolny dobiegł końca. Tym razem było to szczególne zakończenie, bo po raz pierwszy (po wielu latach) pożegnaliśmy uczniów klas ósmych. W uroczystości tej uczestniczyła nasza społeczność szkolna, rodzice oraz zaproszeni goście: przedstawiciele Burmistrza Miasta i Gminy Syców oraz Rady Miejskiej p. Marzena Guder i  p. Marek Malinowski. Było wiele miłych i      wzruszających słów oraz wiele powodów do dumy. Z przyjemnością informujemy, że:

Nagrodę Burmistrza Miasta i Gminy Syców

oraz tytuł

Najlepszej Absolwentki szkoły otrzymała uczennica klasy 8b

Julia Lentka

ze średnią ocen 5,66, laureatka i finalistka wielu konkursów,

nagrodę „Nobelka” za najwyższe wyniki nauczania na poszczególnych poziomach otrzymali:

poziom klas czwartych- Maja Świstak

poziom klas piątych – Szymon Peter

poziom klas szóstych – Szura Gabriela

poziom klas siódmych – Byrka Małgorzata

Wszystkim uczniom dziękujemy za wspólny rok szkolny i życzymy ciekawych i bezpiecznych wakacji.

Dyrekcja szkoły

Jesteś tutaj: Home UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO