SZKOLNY KONKURS JĘZYKOWY CHRISTMAS- WEIHNACHTEN

W dniach 7-18 grudnia odbywał się w naszej szkole pierwszy w jej historii konkurs on-line dotyczący znajomości słownictwa i tradycji bożonarodzeniowych w krajach anglojęzycznych i niemieckojęzycznych. Uczniowie, którzy przystąpili do konkursu (42 osoby) otrzymywali codziennie dwa zadania przygotowane przez nauczycieli języków obcych w szkole. Oto laureaci konkursu z kategorii klas IV- V: miejsce pierwsze- Lucjan Jarzębski, miejsce drugie- Kornel Noczyński, miejsce trzecie- Gabriela Pawlak.

W kategorii klas VI- VIII miejsce pierwsze przypadło Juliuszowi Nowaczykowi, miejsce drugie- Patrycji Skoczylas, a miejsce trzecie zdobyła Maja Świstak. Wszyscy uczestnicy konkursu zasługują na pochwałę za pracowitość i systematyczność. Przez dwa tygodnie odrabiali nie tylko zadane lekcje, ale również rozwijali swoje zainteresowania w zakresie znajomości języków obcych i wiedzy o tradycjach świątecznych na świecie.

MERRY CHRISTMAS! FRÖHLICHE WEIHNACHTEN !!!

Jesteś tutaj: Home SZKOLNY KONKURS JĘZYKOWY CHRISTMAS- WEIHNACHTEN