Walentynki

Z okazji Święta Zakochanych Samorząd Uczniowski pod opieką p. A. Arkuszewskiej i p. K. Piekarniak- Grzywacz zorganizował dyskotekę, na której bawili się uczniowie klas 4-6. Dyskotekę rozpoczęły występy taneczne oraz wesołe scenki kabaretowe nagrodzone gromkimi brawami. Po części artystycznej przyszedł czas na wspólną dobrą zabawę. Nie można jednak zapomnieć, że Walentynki to czas kiedy wysyłamy sobie  kartki i liściki z miłymi wierszykami wyrażającymi nasze uczucia, dlatego też uczniowie naszej szkoły mieli szansę skorzystać z Poczty Walentynkowej, którą prowadziły Marta Matyszczak (przewodnicząca SU) i Weronika Stelmaszek (zastępca przewodniczącej).

Uczniowie naszej szkoły zostali również zaproszeni na przedstawienie „Europejskie Walentynki”, które odbyło się w kilku odsłonach językowych w Sycowskim Centrum Kultury. Uczniowie klasy 5a chętnie skorzystali z zaproszenia i pod opieką p. Anny Arkuszewskiej wybrali się do CK aby dowiedzieć się wielu ciekawych informacji  na temat dnia św. Walentego przeplatanych humorystycznymi scenkami i romantycznymi  piosenkami.

Jesteś tutaj: Home Walentynki