Font Size

SCREEN

Profile

Menu Style

Cpanel

Uczniowie SP nr 1 na XX Dolnośląskim Festiwalu Nauki

Dnia 27.09.2017 uczniowie Koła Polonistycznego pod opieką p. A. Piśko wzięli udział w XX Dolnośląskim Festiwalu Nauki, który przebiegał pod hasłem „Nauka bez granic”. Uczniowie uczestniczyli w zajęciach „Przyszedła do mnie kobieta,                  czyli o fleksji”, "Nad dachami i na ulicach Wiednia”. Dzięki tym zajęciom dzieci mogły wirtualnie zwiedzać najważniejsze zabytki Wiednia i pospacerować jego ulicami, dowiedzieć się, jakie trudności sprawia odmiana wyrazów  w języku polskim.

Poza tym uczestniczyli w pokazach i prezentacjach przygotowanych przez studentów poszczególnych wydziałów Politechniki Wrocławskiej. Na uwagę zasłużyła wystawa studentów Wydziału Architektury dotycząca ilustracji do utworów muzycznych. Zajęcia te pozwoliły uczniom znaleźć się w wirtualnej rzeczywistości w stacji Wszystko to wspaniały sposób na poszukiwanie i rozwijanie zainteresowań, efektywne uczenie się oraz ciekawie spędzony czas.
Jesteś tutaj: Home Uczniowie SP nr 1 na XX Dolnośląskim Festiwalu Nauki