Artykuły

Dyrekcja Szkoły Podstawowej Nr 1 im. III Tysiąclecia w Sycowie składa serdeczne podziękowania dla Firmy BAUMIT Sp. z o.o. z siAedzibą we Wrocławiu  za nieodpłatne przekazanie tynków. W trakcie ferii zimowych zostało odnowione wejście na salę gimnastyczną, a w trakcie ferii letnich zostaną odnowione korytarze.

Dyrekcja Szkoły Podstawowej Nr 1 im. III Tysiąclecia składa serdeczne podziękowania NADLEŚNICTWU SYCÓW za okazaną pomoc przy zagospodarowaniu terenów zielonych wokół szkoły.

Dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 1 im. III Tysiąclecia w Sycowie składa serdeczne podziękowania Firmie AGRO EFEKT w Sycowie za okazaną pomoc finansową przy zakupie tablicy interaktywnej.

Dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 1 im. III Tysiąclecia w Sycowie składa serdeczne podziękowania Firmie AGRO EFEKT w Sycowie za okazaną pomoc finansową.

Szkole Językowej BEYOND Ewy Kaczmarek za okazaną pomoc finansową przy zakupie tablicy interaktywnej.

rodzicom z klasy I A za okazaną pomoc finansową przy zakupie tablicy interaktywnej.

Jesteś tutaj: Home
Limon Tour World Guide Tranzito DriveZona