Font Size

SCREEN

Profile

Menu Style

Cpanel

Na zajęciach tanecznych

Dzieci z klas I-III oraz IV- VI na zajęciach koła tanecznego "szlifują" swoje umiejętności taneczne i przygotowują się do kolejnych występów. W miłej atmosferze zdrowo spędzają czas wolny i rozwijają swoje zainteresowania.

Czytaj więcej...

Biedronki w naszej szkole

Dnia 11 stycznia dzieci z grupy Biedronek z Publicznego Przedszkola nr 1 uczestniczyły w zajęciach z programowania prowadzonych przez Panią Izabelę Noczyńską- Drozd oraz uczniów klasy 6 A. Podczas zajęć dzieci uczyły się abstrakcyjnego myślenia, zależności przyczynowo skutkowych, mogły ścigać się robotami, a dzięki przejrzystym instrukcjom udzielanych przez uczniów, każde dziecko mogło zostać twórcą wybranej przez siebie postaci w grze Scratch.

Czytaj więcej...

Pasowanie na czytelnika

Pasowanie na czytelnika odbyło się 12 stycznia 2018 r. w bibliotece szkolnej. Uczniowie klas: 1a i 1b zostali powitani przez panią bibliotekarkę i zaproszeni  do udziału w części artystycznej. Następnie bezbłędnie odgadywali zagadki  związane z postaciami bajkowymi. Poprawne odpowiedzi nagradzane były kolorowymi zakładkami do książek. Pierwszoklasiści powiedzieli również  Królowej Książce, jak należy postępować z książkami i czego nie wolno robić podczas czytania.

Czytaj więcej...

AKTYWNE FERIE

Gminny Szkolny Związek Sportowy w Sycowie przy współpracy ze

Szkołą Podstawową Nr 3 zapraszają dzieci ze szkół podstawowych

 oraz  młodzież gimnazjalną na

"AKTYWNE FERIE" 

TYDZIEŃ I

 

16.01.2018r. - wtorek

- Gry i zabawy ruchowe dla dzieci z klas I-IV

- godz.10.00-11.30, sala gimnastyczna nad Wałem

 

17.01.2018r. - środa

- Turniej Dwójek Siatkarskich chłopców

- klasy VII oraz II i III gimnazjum

- godz.10.00, sala gimnastyczna nad Wałem

 

18.01.2018r. - czwartek

- Gry i zabawy ruchowe dla dzieci z klas I- IV

- godz.10.00-11.30, sala gimnastyczna nad Wałem

Czytaj więcej...

„Szkoła pełna zrozumienia”

W ramach akcji szkoła /przedszkole pełne zrozumienia objętej  Honorowym Patronatem Rzecznika Praw Dziecka  nasza szkoła znalazła się na liście placówek uhonorowanych certyfikatem i tytułem „PEŁNYCH ZROZUMIENIA”.

ZAPROSZENIE NA JASEŁKA

w wykonaniu uczniów naszej szkoły

odbędą się dnia 11 stycznia 2018r. o godz. 16:30

w stołówce szkolnej

Zapraszają uczniowie wraz z Opiekunami

Przedstawienie - pory roku

W dniu 4 stycznia uczniowie klasy 2 c przedstawili pięknie inscenizację wiersza o 12 miesiącach roku. Przy pomocy wykonanych wcześniej rekwizytów i strojów, wcieliły się zarówno w role wiosennych i letnich  kwiatów,a także jesiennych i zimowych postaci.

Czytaj więcej...

Jesteś tutaj: Home