Font Size

SCREEN

Profile

Menu Style

Cpanel

Mikołajki czwartoklasistów w Parku Trampolin

Dnia 29.11.2017r. uczniowie klasy IV a oraz IV b udali się na wycieczkę do Parku Trampolin „JumpWorld” do Wrocławia. Wyjazd ten zorganizowany był w ramach zbliżających się Mikołajek. Przygoda z trampolinami rozpoczęła się od rozgrzewki prowadzonej przez trenerów. Następnie uczniowie mogli korzystać z atrakcji, które zapewnił im „JumpWorld”,           tj. skoki na trampolinach, skoki do basenu z gąbkami, gra w zbijaka, siatkówkę, koszykówkę, wspinaczka po sznurze. Każdy znalazł coś dla siebie. Wycieczka dostarczyła uczniom dużo radości i zachęciła do aktywnego spędzania wolnego czasu. Serdecznie dziękujemy P. Kamili Baranieckiej, która wzmocniła nas jako opiekun.  

Czytaj więcej...

Andrzejki na świetlicy

Dnia 29.11.2017r. odbyło się spotkanie dzieci z klas trzecich świetlicy szkolnej z uczniami klasy terapeutycznej. Głównym punktem wspólnej zabawy były wróżby andrzejkowe, których przepowiednie  stały się świetną okazją do poznania bliższej      i dalszej przyszłości. Dzieci przekłuwały serca z imionami, wybierały ulubione kolory i poznawały ich znaczenie, rzucały kośćmi, losowały ukryte pod kubkami symbole, układały buty. Największą atrakcją była „Studnia marzeń”; dzieci wymyślały życzenia  i wrzucały monetę do miski z wodą. Bawiły się przy tym doskonale. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za wesołe spotkanie i miłą atmosferę. Oby wszystkie najlepsze wróżby się spełniły.

Czytaj więcej...

WARSZTATY PIERNIKOWE

W naszej szkolnej świetlicy odbyły się warsztaty piernikowe. Wspaniałe wypieki przygotowała siostra Róża Biała. Dzieci podczas spotkania dekorowały pierniki w kształcie Mikołaja oraz ozdabiały piernikową choinkę.Każdy z uczestników warsztatów stworzył swojego niepowtarzalnego piernika. Podczas zajęć panowała świąteczna atmosfera oraz dobry humor. Na dzieci czekała również przepyszna gorąca czekolada oraz pierniczki. Uczniowie mieli okazję poznać tajniki świątecznego piernika oraz jego historię.

Czytaj więcej...

Klasa 5A w projekcie "Fit4Life"

24 listopada 2017 w Liceum Ogólnokształcącym im. Tadeusza Kościuszki w Sycowie rozpoczęto realizację projektu „Fit4Life”, którego tematem jest zdrowy tryb życia, w powiązaniu potrzebą znajomości języka angielskiego. w projekcie tym brała udział klasa 5A. Na holu szkoły na wszystkich czekał stół ze zdrową żywnością, prócz tego zapraszano na zajęcia fitness, wykłady na temat prawidłowej diety sportowej, kalambury związane z tematem zdrowia oraz inne ciekawe zajęcia.

Czytaj więcej...

Przedstawienie „Wiem, co jem”

4 grudnia w naszej szkole odbyło się przedstawienie dla uczniów klasy I-III. Udział w przedstawieniu wzięła klasa III a pod opieką  Angeliki Marczyk i Julity Borusiewicz.Celem przedstawienia było propagowanie zdrowego stylu życia. Dzieci włożyły dużo serca w przygotowania do spektaklu. Podczas przedstawienia nie zabrakło energicznych piosenek i ogromnych braw ze strony widzów. Mamy nadzieję, że owoc naszej pracy będzie zachętą do zdrowszego odżywiania.

Czytaj więcej...

Klasa VI A na wycieczce we Wrocławiu

Klasa VI a wyruszyła z okazji Mikołaja na wycieczkę do Wrocławia. Uczniowie odwiedzili Park Trampolin GOJUMP oraz obejrzeli film " Listy do M 3". Za pomoc i opiekę nad uczniami dziękuję p. Dorocie Byrce.

Czytaj więcej...

Przetarg nieograniczony : Dostawa sprzętu komputerowego w ramach projektu "TIK- TWÓRCZA INNOWACYJNA KREATYWNA SZKOŁA"

 

 Ogłoszenie - przetarg nieograniczony na dostawę
| Pobierz |

 

 SIWZ sprzęt komputerowy
| Pobierz |

 

 Informacja z otwarcia ofert
| Pobierz |

 

Jesteś tutaj: Home