Font Size

SCREEN

Profile

Menu Style

Cpanel

Kolejny sukces w turnieju „Być jak EinStein”!

Już po raz drugi uczniowie naszej szkoły mogli wziąć udział w Turnieju Szkół Podstawowych „Być jak EinStein”. Druga edycja tego konkursu odbyła się 7 września w ZSP w Sycowie, pod patronatem starosty. Konkurs składał się z 2 etapów, pisemnego testu sprawdzającego znajomość języka niemieckiego oraz zadań sprawnościowych i logicznych. Oprócz zadań językowych uczniowie musieli np. zmierzyć się z wymianą kół w szkolnym warsztacie. Szkołę reprezentowali: Urszula (8b), Zofia (8b), Julia (8b), Daria (8a) oraz Eryk (8a). Nasi ósmoklasiści, podobnie jak w ubiegłym roku, doskonale poradzili sobie ze wszystkimi zadaniami i zajęli I miejsce!

Czytaj więcej...

Literacki debiut Małgosi i Natalii

Z dumą informujemy, że uczennice naszej szkoły Małgorzata i Natalia z klasy VII A znalazły się w zaszczytnym gronie autorów opowiadań w języku angielskim: "My day in the UK". Polska Izba Biznesu w Szkocji oraz wydawnictwo Fida wydały tomik zawierający najlepsze prace uczniów województwa dolnośląskiego i opolskiego. Historie spisane przez dziewczęta wyróżniają się zawartymi w nich wątkami fantastycznymi, bo czy istnieją podróże w czasie, czy możemy spotkać się z Shakespearem lub piosenkarką Adele? Jak się okazuje prawdziwi miłośnicy książek nie znają takich granic.

Czytaj więcej...

REKRUTACJA DO SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH

Informujemy, że na stronie www.men.gov.pl/rekrutacja zostały zamieszczone najważniejsze pytania i odpowiedzi dotyczące rekrutacji, terminy egzaminów po szkole podstawowej oraz gimnazjum,          a także sposób punktowania ocen na świadectwie oraz wyników egzaminów. Strona będzie aktualizowana i uzupełniana o nowe treści.
 

Rekrutacja do szkół ponadpodstawowych 2019/2020
| Pobierz |

Projekt „Historie w muzeach zapisane”

Dzięki  dofinansowaniu ze środków Fundacji Banku Zachodniego WBK uczniowie naszej szkoły wezmą udział w warsztatach fotograficznych oraz wycieczkach do wrocławskich muzeów, teatrów, opery i filharmonii, w których będą poszukiwać wystaw, spektakli, koncertów poświęconych życiu         i twórczości Polaków w okresie zaborów i w okresie odzyskania niepodległości, a zebrane materiały zostaną wydane w formie albumu. Projekt ten został napisany przez Parafię Ewangelicko-Augsburską w Sycowie we współpracy ze Szkołą Podstawową nr 1. Wpisuje się on w obchody 100-lecia odzyskania niepodległości.

WITAJ SZKOŁO !!!

Czytaj więcej...

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019

ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2018/2019

03 września o godz. 8.30
Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017/2018

Na apelu kończącym rok szkolny 2017/2018 zostały wręczone nagrody dla uczniów reprezentujących szkołę w konkursach przedmiotowych i tanecznych, w zawodach sportowych. Podziękowano również rodzicom, którzy aktywnie wspierali szkołę w jej działaniach. Po licznych gratulacjach i wyrazach wdzięczności przyszedł czas na część artystyczną. Uczniowie zaprezentowali piosenki, wiersze, taniec, a jedną z atrakcji był utwór zagrany         na saksofonie. Brawom nie było końca. Pani Dyrektor życzyła wszystkim udanych wakacji i zasłużonego odpoczynku.

Czytaj więcej...

Jesteś tutaj: Home