Font Size

SCREEN

Profile

Menu Style

Cpanel

Aktywnie spędzamy czas

Uczniowie z klasy T, korzystając z pięknej pogody, wrócili na zajęcia z hipoterapii po zimowej przerwie, kiedy to brali udział     w zajęciach z psem, które odbywały się w naszej szkole.              A wszystko to w ramach projektu „Mój czworonożny przyjaciel".

Czytaj więcej...

I Ty możesz pomóc! Podaruj swój 1% podatku dzieciom z hospicjum!

Czytaj więcej...

Marcin Pałasz w naszej szkole

Dnia 19.03.2018r. ponownie gościł w naszej szkole pisarz Marcin Pałasz, uznany i wielokrotnie nagradzany twórca literatury dla dzieci. W czasie spotkaniaopowiedział on o swojej drodze do twórczości, o inspiracjach, śmiesznych przygodach, które uwiecznił na kartach swoich książek. Na zakończenie uczniowie mieli możliwość zadania pytań i uzyskania autografu. Pisarz wpisał się również do księgi pamiątkowej.

Czytaj więcej...

Zofia Peter- wyróżniona w „Pegaziku”

Zofia Peter  została wyróżniona  w Powiatowym Konkursie Recytatorskim ”Pegazik” za piękną recytację wiersza L.J. Kerna „O rodzicach” .Gratulujemy!ŻYCZENIA ŚWIĄTECZNE

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych

życzymy dużo zdrowia, radości, mnóstwa wiosennego optymizmu

i wspaniałych chwil spędzonych w gronie rodzinnym

Dyrekcja i Grono Pedagogiczne

Szkoły Podstawowej Nr 1 im. III Tysiąclecia w Sycowie


Konkurs na najładniejszą Palmę Wielkanocną

Święta Wielkanocne były okazją do zorganizowania szkolnego konkursu "Na najładniejszą Palmę Wielkanocną", gdzie wszystkie klasy od I - VII mogły wykazać się nie lada zdolnościami. Przepiękne, kolorowe i bardzo pomysłowe palmy stały się dekoracją świąteczną szkoły. Komisja oceniająca palmy miała niesamowitą trudność w ocenie prac, ale udało się jej wyłonić klasy, które zasłużyły na szczególne wyróżnienie. Są to: kl. 3b, 1a, 2c i klasa Toraz klasa 6b, 4c, 5a i 5c. Gratulujemy zwycięskim klasom i ich "pomocnikom". Organizatorem konkursu                   była p. Bożena Malinowska.

Czytaj więcej...

Ogólnopolska Akademia Konkursu Wiedzy o Prawie

Małgorzata Byrka i Michał Hoffmannz klasy VI a zostali zakwalifikowani do kolejnego etapu III Edycji Ogólnopolskiej Akademii Konkursu Wiedzy o Prawie realizowana przez Centrum Edukacji Prawnej Krajowej Rady Radców Prawnych dla uczniów szkół podstawowych i wygaszanych klas gimnazjalnych w ramach programu "Szkoła bliższa prawu" w roku szkolnym 2017/2018. Drugi etap – okręgowy – odbędzie się w dniu 25 kwietnia 2018 roku o godzinie 10:00 się w siedzibach OIRP    w każdym województwie.

Jesteś tutaj: Home