Font Size

SCREEN

Profile

Menu Style

Cpanel

WARSZTATY DLA RODZICÓW

Szanowni Państwo,

chcielibyśmy zaprosić Państwa na warsztaty pt. „Jak komunikować się z dzieckiem, żeby słuchało jak mówimy           i mówiło, kiedy słuchamy ?”. Podczas spotkania zostaną pokazane sposoby konstruktywnego komunikowania                   się z dzieckiem. Rodzice podczas zajęć zdobędą wiedzę na temat technik komunikacji oraz zostanie przedstawiony sposób jak mówić, żeby być słuchanym i słyszanym, a jak słuchać, żeby nasze dzieci chciały do nas mówić. Spotkanie odbędzie             się dnia  27.11.2017r. od godz. 17.00 do godz. 18.00                    na stołówce szkolnej. Po spotkaniu możliwy jest indywidualny kontakt z terapeutą. Prosimy zapisywać się u psychologa i pedagoga do dnia 23.11.2017r. Ilość miejsc ograniczona.

Warsztaty poprowadzi Paulina Majchrzak– pedagog,profilaktyk, specjalista terapii uzależnień, która posiada kilkuletnie doświadczenie w realizacji programów profilaktycznych dla dzieci i młodzieży oraz rodziców.

Akcja zbierania kasztanów i żołędzi – „POMAGAMY NASZYM LEŚNYM PRZYJACIOŁOM”

Korzystając z hojnych darów jesieni dzieci z Sycowa przystąpiły do zbiorów karmy dla leśnych zwierząt. Przez cały miesiąc październik, trwała akcja zbiórki kasztanów i żołędzi w Przedszkolu Małego Księcia, Szkole Podstawowej nr 3                   oraz  naszej Szkole Podstawowej nr 1. Zebrane smakołyki podczas zimowych chłodów, stanowić będą najlepsze źródło pokarmu dla leśnych mieszkańców. Kasztany to przysmak danieli, natomiast z żołędzi skorzystają dziki, sarny jak i daniele. O tym wszystkim mogliśmy się dowiedzieć dzięki uprzejmości Nadleśnictwa Syców oraz zaproszonych gości : Pana Grzegorza Tajaka, Czesława Pawlikowskiego oraz Waldemara Kowalskiego. W ciągu miesiąca trwania akcji, dzieci zebrały ponad 400 kg tej karmy. Zdecydowanym liderem zostały dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 1, które uzbierały ponad 200 kg kasztanów i żołędzi. Klasą, która otrzymała główną nagrodę w postaci wyjazdy  z grupą przedszkolną do lasu  jest klasa 2a.

Czytaj więcej...

Przetarg nieograniczony : Dostawa sprzętu komputerowego w ramach projektu "TIK- TWÓRCZA INNOWACYJNA KREATYWNA SZKOŁA"

Ogłoszenie - przetarg nieograniczony na dostawę
| Pobierz |

 

 SIWZ sprzęt komputerowy
| Pobierz |


Informacja z otwarcia ofert
| Pobierz |

 

Unieważnienie przetargu
| Pobierz |

Podaruj prezent na święta

          PODARUJ PREZENT


Podaruj dzieciom na prezent grę planszową lub klocki LEGO, które oderwą ich myśli od choroby! Dzieci chore na raka spędzają  w szpitalu długie miesiące. 

Wielu małych pacjentów Przylądka Nadziei nie pojedzie do domu nawet na Boże Narodzenie. Spraw, żeby mimo wszystko mieli wesołe Święta.

Bardzo ważne jest to, żeby gry i klocki były NOWE. Dzieci chore na raka mają obniżoną odporność, więc nie możemy im przekazywać używanych zabawek.

Podaruj dzieciom chorym na raka radość na Święta Bożego Narodzenia!

Akcja trwa do 15 grudnia 2017r.

Gry i klocki przynosimy do wychowawcy lub do sekretariatu.

GÓRA GROSZA

Zapraszamy do przyłączenia się do akcji w naszej szkole

Przekazane grosze to realna pomoc dla tysiąca dzieci, które z różnych przyczyn nie mogą wychowywać się we własnym domu oraz wsparcie dla ich rodzin.

Za każdy ofiarowany przez Was grosz dziękujemy w imieniu dzieci, którym pomagamy, a także całego zespołu, który pracuje nad akcją Góra Grosza.

Od 27 listopada do 15 grudnia przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego będą zbierać monety podczas pierwszych trzech lekcji oraz na przerwach.

Olimpiada Wiedzy o Lesie - etap gminny

Dnia 12 października, 7 uczniów z naszej szkoły wzięło udział w Olimpiadzie Wiedzy o Lesie. Polegał on na rozwiązaniu testu dotyczącego leśnictwa. Celem etapu gminnego było wyłonienie 11 uczniów, którzy będą brali udział w rejonowym finale. Do kolejnego etapu z naszej szkoły zakwalifikowali się: Natalia Urban i Jasiu Gadomski           z klasy 6A. Trzymamy kciuki za finał, który odbędzie się już 15 grudnia. Kotyliony na Święto Niepodległości

W piątek w naszej świetlicy dzieci z pomocą pani Joanny Kułak i pani Barbary Sowy przygotowywały kotyliony z okazji Święta Niepodległości, jako najpiękniejszego symbolu patriotyzmu.

Czytaj więcej...

Jesteś tutaj: Home