Font Size

SCREEN

Profile

Menu Style

Cpanel

Pucharu Polski „KIDER + SPORT”

4 lutego odbył się w Miliczu pierwszy etap wojewódzkirozgrywek mini piłki siatkowej Pucharu Polski „KIDER + SPORT”. W turnieju wzięły udział 44 drużyny z województwa dolnośląskiego, w tym trzy drużyny z MKS „ROSIEK’ z Sycowa, w których zagrali uczniowie z naszej szkoły - OSKAR SOŁODUCHA, SZYMON PETER, CYPRIAN KASPRZAK, JAKUB KUŹMICZ, MATEUSZ MATYNIA i FRANEK LEKAN. Był to dla nich pierwszy turniej siatkarski, w którym mogli skonfrontować swoje umiejętności       z innymi drużynami.

Czytaj więcej...

„Piknik Matematyczny”

 


                                                                                                                                                                                 Uwaga, uwaga !!! Z radością informuję, iż w ramach podsumowania IV edycji ogólnopolskiego programu edukacyjnego „mPotęga” zostaliśmy zaproszeni na „Piknik Matematyczny”, w ramach którego:

  • zwiedzimy ekspozycje w Centrum Nauki Kopernik w Warszawie,
  • obejrzymy  prezentację „Pi razy oko”,
  •  weźmiemy udział w próbie pobicia rekordu Guinnessana najdłuższą linię osób prezentujących rozwinięcie liczby π ,
  •  zabawimy się w rozwiązywanie gier i łamigłówek matematycznych.

Już teraz wiemy, że 14 marca 2018 r. przyniesie nam niezapomniane chwile.

SPOTKANIE RODZICÓW KLAS III I VI

SPOTKANIE RODZICÓW KLAS III I VI

12 lutego godz. 17.00

Zapraszamy na spotkanie dotyczące możliwości kontynuowania nauki przez Państwa dzieci              w Szkole Podstawowej nr 3. Podczas spotkania pani dyrektor Anna Nowicka przedstawi ofertę swojej placówki.

Zgodnie z prawem oświatowym, w okresie wprowadzającym reformę możecie Państwo zdecydować o zmianie szkoły przez państwa dzieci. 

Zapraszamy na bal TATUSIÓW i CÓRECZEK

Zapraszamy na spektakl "ROBAKI"

FERIE ZIMOWE

26 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

W niedzielę 14 stycznia około 50 uczniów naszej szkoły wzięło udział w 26 finale WOŚP, który odbywał się w Centrum Kultury w Sycowie. W pięknych strojach zakupionych dzięki rodzicom oraz przy wsparciu rady rodziców SP1, dzieci zaprezentowały swój dorobek taneczny oraz wokalny, który przygotowywały od września za zajęciach pozalekcyjnych rozwijających zainteresowania. Serdeczne podziękowania dla rodziców za poświęcony czas, za zaangażowanie i wsparcie- było pięknie. Dziękujemy Barbara Kraska, Beata Noculak.

Czytaj więcej...

Jesteś tutaj: Home