Font Size

SCREEN

Profile

Menu Style

Cpanel

Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2012/2013

 

Przedmiot

          Zakres i nazwa konkursu

Adresat

Osiągnięcia

Nauczyciel przygotowujący

Język polski

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Matematyka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Język angielski

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Plastyka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Przyroda

 

 

 

 

 

 

Religia

 

 

 

Zajęcia komputerowe

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Historia

 

 

Powiatowy konkurs ”Mistrz ortografii”

 

 

 

Ogólnopolski Konkurs „Stypendiada wczesnoszkolna”- Konkurs czytelniczy

Konkurs ortograficzny

 

 

 

 

Dolnośląski Konkurs Literacki ” Sen , w którym byłam”

 

 

 

Ogólnopolski Test Ortograficzny

 

 

 

 

Ogólnopolska Olimpiada Polonistyczna ”EDI”

 

Wrocławski Konkurs Literacki Radia Wrocław

 

Ogólnopolski Konkurs Polonistyczny „Fraszka”

 

 

 

Ogólnopolski Konkurs Języka Polskiego” Ojczyzny-Polszczyzny”

 

Ogólnopolski Konkurs Polonistyczny ”Panda”

 

 

 

Ogólnopolski Konkurs Polonistyczny ”Galileo”

 

 

Powiatowy Konkurs Literacki

 

Powiatowy Konkurs Humanistyczny

 

 

Powiatowy Konkurs Ortograficzny

 

 

Ogólnopolski Konkurs „Stypendiada wczesnoszkolna”-  Konkurs matematyczny

 

 

 

 

 

Liga zadaniowa-etap szkolny

 

 

 

Powiatowy Konkurs „Wesołe myślenie”

                                

 

 

Gminny Konkurs Internetowy ”AS  matematyki”

 

 

Mistrzostwa Dolnego Śląska w Sudoku

 

 

Ogólnopolski Konkurs

” Alfik Matematyczny”

 

Ogólnopolski Konkurs” Mat”

 

Ogólnopolski Konkurs” Olimpus”

 

Ogólnopolski Konkurs” Olimpus”

 

 

Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego

 

 

 

English Prodigy- konkurs szkolny

 

 

 

Konkurs Internetowy ”Fun English”

 

 

 

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny ”Tęcza”

 

Gminny Mikołajkowy Konkurs2012

 

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny ”Gryfów”

 

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny ”Świat dziecka”

 

Regionalny Konkurs Przyrodniczo-Plastyczny ”Las moim domem..”

 

Gminny Konkurs Plastyczny ”Wybieram trzeźwość”

 

Szkolny Konkurs Plastyczny ”Okładka do ulubionej książki

 

 Ogólnopolski Konkurs „Stypendiada wczesnoszkolna”- konkurs plastyczny

 

Miejski Konkurs Plastyczny ”Znamy bajki..”

 

 

 

 

 

Powiatowy konkurs ”Płazy, gady w Polsce”

 

Ogólnopolski Konkurs Przyrodniczy „Albus”

 

 

Międzyszkolny Konkurs Biblijny ”Czy znasz Ewangelię?”

 

Międzyszkolny Konkurs Grafiki Komputerowej ”Wiosna na łące”

Ogólnopolski Konkurs Grafiki Komputerowej ,,PISANKA WIELKANOCNA

Udział w 3 edycji Ogólnopolskiego Konkursu Informatycznego tik- Tak!

Udział w Ogólnopolskim Konkursie  Informatycznym „Bezpieczny w sieci - powiedz to innym!”              

Udział  w X Internetowym  Konkursie Grafiki Komputerowej„ Bezpieczna droga do szkoły

 

IX Powiatowy Konkurs Historyczny „ŚWIAT STAROŻYTNY” – X i XII miejsce

 

X GMINNY KONKURS WIEDZY O REGIONIE -       „W poszukiwaniu minionych wydarzeń”

Kl.III

 

 

 

 

Kl.II-III

 

 

 

 

 

 

 

Kl.VI

 

 

 

 

Kl.IV-VI

 

 

 

 

Kl.IV-VI

 

 

Kl.VI

 

 

 

Kl.VI

 

 

 

Kl.VI

 

 

Kl.IV-VI

 

 

 

 

Kl.IV-VI

 

 

 

Kl.VI

 

Kl.V-VI

 

 

Kl.V-VI

 

 

Kl.I-III

 

 

 

 

 

 

 

Kl.III

 

 

 

Kl.III

 

 

 

 

Kl.V-VI

 

 

 

Kl.I-III

Kl.IV-VI

 

 

Kl.IV-VI

 

 

Kl.IV-VI

 

Kl.IV-VI

 

Kl.IV-VI

 

 

Kl.IV-VI

 

 

 

 

Kl.III

 

 

 

Kl.II

 

 

 

Kl.IV-VI

 

 

Kl.IV-VI

 

Kl.IV-VI

 

 

Kl.IV-VI

 

 

Kl.IV-VI

 

 

Kl.IV-VI

 

 

 

Kl.IV-VI

 

 

Kl.I-III

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kl.III

 

 

Kl.IV-VI

 

 

 

 

 

 

 

 

Kl.IV-VI

 

 

 

Kl.II

 

 

Kl.IV-VI

 

 

 

Kl.IV-VI

 

 

 

 

Kl.IV-VI

 

 

Kl.IV-VI

 

 

 

Kl.IV-VI

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

wyróżnienie-M.Wankiewicz

M.Matyszczak-wyróżnienie

 

 

M.Wankiewicz-wyróżnienie

N.Janiszewska-wyróżnienie

 

 laureat-M.Wankiewicz

 

 

 

 

II miejsce w kraju- M.Wankiewicz

 

 

Wyróżnienie-M.Wankiewicz

 

 

 

 

 

Laureat-M.Wankiewicz

 

 

 

 

 

Laureat- M.Wankiewicz

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

V miejsce- M.Matyszczak

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

III miejsce-M.Wankiewicz

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

II miejsce w kraju-P.Helicki

E. Wójcik

B.Janiszyn

L.Lasocka

 

 

K.Turska

B.Janiszyn

D.Przeorek

J.Lasocka

E.Wójcik

W.Drop

 

A.Piśko

 

 

 

 

 

A.Piśko

 

 

 

 

A.Piśko

 

 

A.Piśko

 

 

 

A.Piśko

 

 

 

A.Piśko

 

 

A.Piśko

 

 

 

A.Piśko

 

 

 

 

A.Piśko

 

A.Piśko

 

 

A.Piśko

 

 

K.Turska

B.Janiszyn

D.Przeorek

J.Lasocka

E.Wójcik

W.Drop

 

 

E.Wójcik

B.Janiszyn

J.Lasocka

 

E.Wójcik

B.Janiszyn

J.Lasocka

 

 

E.Dzikowicz

 

 

 

E.Wójcik

E.Dzikowicz

 

E.Dzikowicz

M.Janiec

 

E.Dzikowicz

M.Janiec

 

 

E.Dzikowicz

M.Janiec

 

 

E.Piwowarska

A.Arkuszewska

A.Arkuszewska

E.Piwowarska

 

W.Drop

 

 

 

B.Malinowska

 

B.Malinowska

B.Malinowska

 

B.Malinowska

 

B.Malinowska

 

B.Malinowska

 

 

 

 

B.Malinowska

 

 

B.Malinowska

 

 

 

 

 

J.Lasocka

 

K.Piekarniak-Grzywacz

 

 

 

B.Nowak

s.R.Biała

 

 

K.Turska

W.Drop

 

 

I.Noczyńska-Drozd

 

 

I.Noczyńska-Drozd

 

 

I.Noczyńska-Drozd

 

 

I.Noczyńska-Drozd

 

 

I.Noczyńska-Drozd

 

 

I.Noczyńska-Drozd

 

 

 

 

 

 

 

KONKURSY/ZAWODY SPORTOWE

OSIĄGNIĘCIA

CIEKAWE WYDARZENIA/AKCJE

PROWADZĄCY

 

 

Organizacja wycieczki na III Międzynarodowy Turniej Charytatywny o Puchar Burmistrza Oleśnicy w siatkówce mężczyzn – 15.09.2012

Jagieniak

Mistrzostwa Gminy w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt – 20.09.2012

I miejsce

 

Durzyński, Jagieniak

Mistrzostwa Gminy w sztafetowych biegach przełajowych chłopców - 20.09.2012

II miejsce

 

Durzyński, Jagieniak

Mistrzostwa Powiatu w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt – 26.09.2012

III miejsce

NATALIA MUSIAŁ

Durzyński, Jagieniak

ALINA GARBIEC

ROKSANA BARANIECKA

JULIA PELIZG

KORNELIA POWROŹNIK

ALEKSANDRA WĄSOWSKA

ADRIANNA NOCZYŃSKA

WERONIKA ROSIEK

HANNA GRZESIAK

KATARZYNA WŁOSZCZOWSKA

 

 

 

Jagieniak

Organizacja Mistrzostw Szkoły Podstawowej nr 1 w Sycowie

w ringo w kat. „1” dziewcząt/chłopców rocznik 2002 – 06.10.2012

 

Mistrzostwa Gminy w szachach w kat. dziewcząt – 20.11.2012

I miejsce - Wiktoria Szleszkowska

 

 

 

 

Organizacja wycieczki na mecz

Jagieniak

T-mobile Ekstraklasy pomiędzy Śląskiem Wrocław i Jagiellonią Białystok – 25.11.2012

Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej Halowej – 06.12.2012

III miejsce,

 

Durzyński, Jagieniak

IV miejsce

 

 

Organizacja trzech turniejów z cyklu GRAND PRIX w minisiatkówce w kat. „1” chłopców – 01.12.2012, 08.12.2012, 15.12.2012

Jagieniak

 

V-VIII w kat. „2” dziewcząt

Organizacja V Turnieju Impel Akademii w minisiatkówce dziewcząt w kat. „2”, „3”, „4” we wpółpracy z Impelem Wrocław – 16.02.2013

Jagieniak

 

II miejsce

Organizacja Turnieju o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 1 w Sycowie w minisiatkówce w kat. „2” chłopców – 14.03.2013

Jagieniak

 

 

Organizacja wycieczki do Wrocławskiego Parku Wodnego – 23.03.2013

Jagieniak

Turniej o Puchar Dyrektora SP 2 Syców w minisiatkówce w kat. „2” dziewcząt – 08.04.2013

udział

 

Jagieniak

Mistrzostwa Powiatu w minisiatkówce w kat. „2” chłopców – 10.04.2013

I miejsce

MARCIN MISIAK

Jagieniak

MICHAŁ TYC

OLIWIER KASPRZAK

ADAM ULOK

KACPER SOWIŃSKI

JAKUB ZAWIERUCHA

Mistrzostwa Powiatu w minisiatkówce w kat. „2” dziewcząt – 10.04.2013

udział

 

Jagieniak

Mistrzostwa Powiatu w minisiatkówce w kat. „3” chłopców –

udział

 

Durzyński, Jagieniak

Mistrzostwa Powiatu w minisiatkówce w kat. „4” chłopców –

II miejsce

JAKUB SOBCZAK

Jagieniak

SZYMON SZCZOT

GRACJAN PŁUCIENNIK

FRANCISZEK KOCIŃSKI

MIŁOSZ KICOL

KACPER MISIARZ

BARTOSZ DĄBEK

KACPER MIELCZAREK

Finał Dolnośląski Indywidualnych Biegów Przełajowych – 20.04.2013

VIII miejsce

ROKSANA BARANIECKA

Tomasz Grzesiak

Mistrzostwa Powiatu w czwórboju lekkoatletycznym – 29.04.2013

III miejsce dziewcząt

ALEKSANDRA WĄSOWSKA

Durzyński, Jagieniak

IV miejsce chłopców

KORNELIA POWROŹNIK

 

ROKSANA BARANIECKA

 

ADRIANNA NOCZYŃSKA

 

KATARZYNA WŁOSZCZOWSKA

 

NATALIA MUSIAŁ

Mistrzostwa Powiatu w lekkoatletyce - indywidualnie

III miejsce 300m

ROKSANA BARANIECKA

Grzesiak,

II miejsce 300m

SZYMON PAWLAK

Durzyński, Jagieniak

III miejsce pchnięcie kulą

KACPER MISIARZ

 

Mistrzostwa Gminy w minipiłce nożnej – 14.05.2013

II miejsce

 

Durzyński, Jagieniak

XV Ogólnopolski Turniej w Minipiłce Siatkowej Chłopców „O Puchar Burmistrza Milicza” –

udział

 

Jagieniak

17-18.05.2013

 

Sycowskie Biegi Przełajowe z okazji Dni Sycowa – 17.05.2013

udział

 

Durzyński, Jagieniak

Finał Strefy Wrocławskiej w lekkoatletyce – indywidualnie

awans i udział

ROKSANA BARANIECKA

Tomasz Grzesiak

– 21.05.2013

Polska Biega – 24.05.2013

udział

 

Jolanta Lasocka

Turniej Impel Akademii w Sokołowicach – 25.05.2013

udział

 

Jagieniak

Zawody klas III – IV – 04.06.2013

udział

 

Durzyński, Jagieniak

Turniej Impel Akademii w Twardogórze – 22.06.2013

udział

 

Jagieniak

 

 Uczniowie ze szczególnymi osiągnięciami w roku szkolnym 2012/2013

 

1.     Majka Wankiewicz:

Laureatka :

- Ogólnopolskiego Konkursu Polonistycznego ”Galileo”

- Ogólnopolskiego Konkursu Polonistycznego ”EDI”

- Ogólnopolskiego Konkursu Polonistycznego „Fraszka”

- Powiatowego Konkursu Humanistycznego

Wyróżniona w:

-  Ogólnopolskim Konkursie ”Ojczyzny- Polszczyzny”

-  Ogólnopolskim Teście Ortograficznym ”Olimpus”

- Dolnośląskim Konkursie Literackim ”Sen, w którym byłam”

Nagrodzona we Wrocławskim Konkursie Literackim „Opowieść Wigilijna”

III miejsce w Powiatowym Konkursie Języka Angielskiego

 

2.     Marta Matyszczak

- wyróżniona w Dolnośląskim Konkursie Literackim ”Sen,w którym byłam”

- nagrodzona w Ogólnopolskim Konkursie Polonistycznym    

  ”EDI”

- V miejsce w Wojewódzkim Konkursie Sudoku

 

3.     Nicole Janiszewska

- wyróżniona -  Ogólnopolskim Teście Ortograficznym    ”Olimpus”

- Nagrodzona we Wrocławskim Konkursie Literackim „Opowieść Wigilijna

 

4.     Weronika Stelmaszek

- nagrodzona w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym w Gryfowie

- Nagrodzona we Wrocławskim Konkursie Literackim „Opowieść Wigilijna”

 

5.     Julia Kłosek

- Nagrodzona we Wrocławskim Konkursie Literackim „Opowieść Wigilijna”

 

6.     Emilia Olbińska, Nel Dembna, Alina Garbiec

- nagrodzone w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym w Gryfowie

 

7.     Patryk Helicki

- II miejsce w kraju w „Stypendiadzie wczesnoszkolnej

 

8.     Oskar Stelmaszek, Marta Lipińska 

- udział w Wojewódzkim Konkursie SUDOKU

Jesteś tutaj: Home 2012/2013